Робочий час:

Пн - Пт: 8:30 18:30

Сб - Нед: вихідний

Адреса:

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Email: cto_avto-energy@ukr.net

Телефон:

+38 (067) 430 71 12

+38 (095) 275 71 12

Послуги СТО

Зварювальні роботи

Зварювання (вуглекислотна,аргона або дугова)- метод відновлення сталевих,алюмінієвих агрегатів  та кузова автомобіля, який застосовується у випадках неможливості відновити ту чи іншу деталь через глибоку корозію чи деформацію (вихлопну систему ,крило, задню арку, інші), тобто, необхідно проводити заміну цих деталей. Кузовні складові можуть поржавіти до дірок, тоді їх доводиться заварювати і обробляти антикорозійним засобом. Зварювальні роботи Вінниця здійснюються майстрами автосервісу Avto-Energy. Тут досвідчені та кваліфіковані співробітники зроблять все можливе, щоб відновити зовнішню естетичність автомобіля будь-якої марки й класу.

Автослюсарі-майстри сервісу забезпечені всім необхідним обладнанням, інструментами для якісного і швидкого відновлення кузовної геометрії. Вони усунуть пошкодження будь-якої складності, як найдрібніші подряпини, так і складні перекоси.

Зварювальні роботи у Вінниці на СТО Авто-Енерджі проводяться в кілька етапів. Перший - це діагностика, щоб визначити оптимальний варіант стратегії по корекції та відновленню. Другий - оцінка стану всіх агрегатів, систем автомобіля. Будь-які слюсарно-зварювальні роботи робляться відповідно до заводських параметрів. Контроль здійснюється за допомогою спеціальних програм, які застосовують комп'ютеризовані системи вимірювання.

Для таких робіт важливі не тільки якісне обладнання, спецінструмент, фірмові запчастини, а й кваліфікація, спец навички та знання майстрів.

Аргоне зварювання 5см від 350 грн.
Дугове зварювання 5см від 200 грн.
Вуглекислотне зварювання 5см від 300 грн.

Контакти

Адреса

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Факс

8 (0432) 659571

E-mail

cto_avto-energy@ukr.net