Робочий час:

Пн - Пт: 8:30 18:30

Сб - Нед: вихідний

Адреса:

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 5

Email: cto_avto-energy@ukr.net

Телефон:

+38 (067) 430 71 12

+38 (095) 275 71 12

  1. Головна
  2. Зняття та встановлення КПП, мостів та інших агрегатів

Послуги СТО

Зняття та встановлення КПП, мостів та інших агрегатів

Ремонти основних вузлів і агрегатів вантажного автотранспорту практично завжди пов'язані з тривалим простоєм машини, оскільки процеси демонтажу та установки, а також відновлення або заміни деталей досить складний, навіть трудомісткий. Зняття і установка КПП, мостів та інших агрегатів Вінниця здійснюється досвідченими автомеханіками СТО Avto-Energy на високому професійному рівні, з гарантією якості. Добре розуміючи, що кожен день простою вантажної машини для водія приносить збитки, майстри автосервісу намагаються проводити всі роботи в максимально стислі терміни.

Для великогабаритних машин на СТО створені всі умови: є спеціалізоване обладнання, інструменти, пристрої. Всі автомеханіки, це кваліфіковані фахівці, що мають необхідні навички і знання в області ремонтних робіт вантажного автотранспорту. Вони розбираються детально в пристроях та системах даного типу машин.

Зняття і установка КПП, мостів та інших агрегатів у Вінниці здійснюється виключно після ретельної діагностики, виявлення неполадок та їх причин.

Зняття і установка КПП і заміна комплекту щеплення від 6000 грн.

Контакти

Адреса

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 5

Факс

8 (0432) 57-01-16

E-mail

cto_avto-energy@ukr.net