Робочий час:

Пн - Пт: 8:30 18:30

Сб - Нед: вихідний

Адреса:

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Email: cto_avto-energy@ukr.net

Телефон:

+38 (067) 430 71 12

+38 (095) 275 71 12

  1. Головна
  2. Заміна мастил, трансмісійних та охолоджуючих рідин

Послуги СТО

Заміна мастил, трансмісійних та охолоджуючих рідин

При тому, що кожен рік нові автомобілі стають удосконаленими і більш складними в своєму «внутрішньому світі», розробники намагаються зробити догляд за ними більш простим та легким. Це стосується не тільки легкових, але й вантажних авто, важкої спецтехніки. Незмінними залишаються рідини, які важливі для справної служби машини. Заміна масел, трансмісійних та охолоджуючих рідин Вінниця проводиться майстрами сервісу Avto-Energy на професійному рівні.

Кожен вантажний автомобіль потребує періодичної зміни:

  • Моторного і трансмісійного масла.

  • Антифризу.

  • Гальмівний рідини.

  • Рідини гідропідсилювача.

Роботи по їх заміні виконуються за допомогою спеціального обладнання. Необхідність заміни масла в двигуні визначається станом вже відпрацьованого - його кольором, наявністю домішок. А після першої поїздки важливо перевірити рівень нового масла за допомогою спеціального щупа.

Планова заміна масел, трансмісійних та охолоджуючих рідин у Вінниці здійснюється після певного пробігу машини, в залежності від умов експлуатації і якості застосовуваних матеріалів. Наприклад, моторне масло слід змінити після 10 тис. км, а антифриз, гальмівну рідину лише після 40 тисяч км.

На СТО Авто-Енерджі використовують тільки високоякісні перевірені рідини від відомих виробників. Всі роботи проводяться швидко, з гарантією якості.

Заміна масла в двигуні 400 грн.
заміна антифризу 350 грн.
Зняття і установка радіатора від 2500 грн.

Контакти

Адреса

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Факс

8 (0432) 659571

E-mail

cto_avto-energy@ukr.net