Робочий час:

Пн - Пт: 8:30 18:30

Сб - Нед: вихідний

Адреса:

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Email: cto_avto-energy@ukr.net

Телефон:

+38 (067) 430 71 12

+38 (095) 275 71 12

Послуги СТО

Рихтувальні роботи

Автомобільний кузов - це зовнішня естетика, краса і перше враження про машину в цілому. Коли на ньому з'являються вм'ятину, подряпини, асиметрія, змінюється геометрія, автомобіль стає менш привабливим, перестає захоплювати й притягувати погляди оточуючих. Всі ці недоліки можуть з'являтися на кузові з різних причин – різної важкості ДТП, пласти снігу, що впали, град, гілки дерев, інші зовнішні чинники. Щоб відновити колишню красу машини потрібні так звані рихтувальні роботи Вінниця. 

Під цим поняттям ховається цілий комплекс різних маніпуляцій. Всі вони об'єднані однією метою - відновити усі деформації, наявні на кузові автомобіля. Основним прийомом рихтування є видавлювання або витягування ввігнутих ділянок. Якщо метал розтягнутий, застосовується метод стягування в нагрітому стані. Також даний вид робіт включає в себе виправлення пошкоджень за допомогою зварювання, ремонт з частковою заміною пошкоджених ділянок, та таке інше.

Цей вид робіт вважається одним з найскладніших. Він вимагає спеціальної кваліфікації, знань певних нюансів, навичок. Звертатися краще до професійних майстрів. Рихтувальні роботи у Вінниці з гарантією якості проводять фахівці сервісу Auto-Energy. Послуги надаються за доступною вартістю, виконуються швидко, із застосуванням високотехнологічного сучасного обладнання та інструментів.

Оцінка вартості робіт після огляду транспортного засобу
Діагностика кузова на симетричність низ / верх 1500 грн.
Рихтування однієї деталі 150 $

Контакти

Адреса

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Факс

8 (0432) 659571

E-mail

cto_avto-energy@ukr.net