Робочий час:

Пн - Пт: 8:30 18:30

Сб - Нед: вихідний

Адреса:

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Email: cto_avto-energy@ukr.net

Телефон:

+38 (067) 430 71 12

+38 (095) 275 71 12

Послуги СТО

Ремонт та заміна стартерів

Стартер вантажного автомобіля відрізняється від аналогічного механізму легкової машини лише своїми габаритами й потужністю. Він являє собою чотириполюсний електродвигун постійного струму з механізмом зчеплення з маховиком двигуна. Він, як і багато інших авто механізмів, має свій робочий термін. Складає він приблизно 200 тис. км пробігу машини. Після цього дуже важливо своєчасно пройти діагностику, техогляд, щоб виявити найменші неполадки та одразу їх усунути.

Ремонт і заміна стартерів Вінниця проводиться професійними автомеханіками СТО Avto-Energy в максимально стислі терміни та з гарантією якості. Тут виявляються причини неполадок стартера, якими можуть служити:

  • Чи не спрацьовує втягуюче реле: можливо розрядився акумулятор, сталося замикання в обмотці, обрив проводу, електро ланцюзі або зламався замок запалювання.

  • При швидкому обертанні стартера маховик залишається нерухомим: вийшов з ладу важіль включення муфти, неполадки в роботі Бендикс, вийшло з ладу повідкове кільце.

  • Чи не обертається якір: зносилися щітки або в них сталося замикання.

  • Стартер не вимикається при роботі двигуна: несправне реле, що втягує або Бендикс.

Так само приводом для звернення в сервісний центр повинні служити не характерні звуки при запуску стартера (скрегіт, відсутність клацання, інші). У цих випадках також має бути діагностика, ремонт і заміна стартерів в Вінниці, які роблять досвідчені майстри, що володіють широким спектром знань і навичок в галузі ремонту промислових та вантажних автомобілів.

Зняття та установка від 350 грн.
Ремонт і обслуговування 12 V (без запчастин) 250-400 грн.
Ремонт і обслуговування 24 V (без запчастин) 300-650 грн.

Контакти

Адреса

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Факс

8 (0432) 659571

E-mail

cto_avto-energy@ukr.net