Рабочее время:

Пн - Пт: 8:30 18:30

Сб - Вс: выходной

Адрес:

Украина, г. Винница,

ул. Энергетическая,6

Email: cto_avto-energy@ukr.net

Телефон:

+38 (067) 430 71 12

+38 (095) 275 71 12

  1. Головна
  2. Піскоструй і фарбування дисків, вузлів, агрегатів

Послуги СТО

Піскоструй і фарбування дисків, вузлів, агрегатів

Піскоструминна обробка - процес очищення різних поверхонь від корозійних продуктів, шарової окалини, затверділих нафтопродуктів, нагару, старих багатошарових лакових та барвистих покриттів. Цей метод найбільшим попитом користується в автомобільній справі, при ремонті й профілактиці машин. Піскоструй і фарбування дисків, вузлів, агрегатів Вінниця проводиться на СТО Auto-Energy досвідченими та кваліфікованими співробітниками сервісу.

Послуги даного плану включають в себе такі види робіт:

  • Антикорозійна обробка.

  • Піскоструй кузова, кузовних елементів, вузлів, агрегатів машини.

  • Піскоструй дисків, рам, причепів, деталей мотоциклів.

Піскоструй і фарбування дисків, вузлів, агрегатів у Вінниці на СТО Авто-Енерджі – то є найнадійніший спосіб зберегти естетичність металевих елементів автомобіля, довговічність, захистити їх від згубного впливу корозії. Завдяки даним маніпуляціям всі металеві елементи машини звільняються від різного роду, навіть найстійкіших та твердих забруднень, набувають зовні доглянутий й блискучий вигляд.

Що саме обробляється за допомогою даної технології? Практично все: рама авто, міст, двигун, кардан, КПП, редуктор, тяги, балка, пружина, важіль, гальмівні диск і барабан, ресора, маточина, супорт. Після піскоструминної обробки автомобіль буквально відроджується для нового життя і починає працювати з новими силами.

Оцінка вартості робіт після огляду транспортного засобу

Контакти

Адрес

Украина, г. Винница,

ул. Энергетическая,6

Факс

8 (0432) 659571

E-mail

cto_avto-energy@ukr.net