Робочий час:

Пн - Пт: 8:30 18:30

Сб - Нед: вихідний

Адреса:

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Email: cto_avto-energy@ukr.net

Телефон:

+38 (067) 430 71 12

+38 (095) 275 71 12

  1. Головна
  2. Заміна мастил, трансмісійних та охолоджуючих рідин

Послуги СТО

Заміна олив, трансмісійних та охолоджуючих рідин

Основною деталлю автомобіля є двигун. Тому першочергове завдання, що стоїть перед кожним водієм і автовласникам - це підтримка його працездатності. Своєчасна заміна олив, трансмісійних та охолоджуючих рідин Вінниця на спеціалізованому СТО Avto-Energy дозволить значно продовжити термін безперебійної роботи двигуна, захистити його від корозії, різних забруднень, уникнути зносу деталей, а також дорогого капітального ремонту. Адже при ретельному догляді і турботі ресурси «серця» автомобіля значно збільшуються.

Для заміни на сервісі майстрами використовуються виключно високоякісні олив, що скорочують знос деталей двигуна. Заміна олив, трансмісійних та охолоджуючих рідин у Вінниці проводиться із застосуванням спецобладнання. Адже в деяких автомобілях встановлена ​​автоматична коробка передач, без її демонтажу піддону та часткового розбирання якої неможливо провести повний злив старої оливи.

Фахівці радять кожну другу заміну оливи супроводжувати заміною фільтра АКПП. Це важливо для якісної роботи апарату, адже забруднений фільтр призводить до різних несправностей і навіть повного виходу його з ладу.

Здійснювати заміну моторної оливи рекомендується кожні 7-10 тисяч км пробігу, в роздавальній коробці, підшипниках - 20 тисяч км, в коробці передач - 30-40- тисяч км в старих моделях , в нових 60-70  тисяч км ,трансмісійних та охолоджуючих рідин кожні 40 тисяч км пробігу.Регламент заміни сучасних полусинтетических або синтетических олив значно вищий!

Заміна оливи 150 грн.
Заміна охолоджуючої рідини 350 грн.

Контакти

Адреса

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Факс

8 (0432) 659571

E-mail

cto_avto-energy@ukr.net