Робочий час:

Пн - Пт: 8:30 18:30

Сб - Нед: вихідний

Адреса:

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Email: cto_avto-energy@ukr.net

Телефон:

+38 (067) 430 71 12

+38 (095) 275 71 12

  1. Головна
  2. Встановлення броньованої плівки

Послуги СТО

Встановлення броньованої плівки

Броньована або антигравійна плівка прямим своїм призначенням має захист кузова автомобіля від зовнішніх факторів. Прозора, зроблена з поліуретану, вона служить надійним захистом лакофарбового покриття машини від відколів, подряпин, механічного зносу. Установка броньованої плівки Вінниця на СТО Avto-Energy здійснюється фахівцями швидко та на високому професійному рівні.

Такою плівкою бронюються автомобілі будь-якого класу, марки. Особливого догляду цей захисний шар не вимагає. Він без пошкоджень легко витримує різні удари навіть колючими, ріжучими предметами. Підходить для нанесення на різні види поверхонь - пластик, метал, оргскло. Антигравійна плівка відрізняється гнучкістю, еластичністю, тому відмінно повторює всі складні контури, володіє тривалим терміном служби, абсолютно не видна після наклейки.

Наноситься броньована плівка в сервісі Авто-Енерджі після ретельного миття машини, в спеціальному приміщенні, де відсутні протяги й прямі сонячні промені.

Установка броньованої плівки у Вінниці захистить кузов автомобіля від граду, гілок дерев, інших факторів, що загрожують цілісності кузова. Також захисний шар вбереже фарбу від вигорання, зберігши первісний блиск та яскравість покриття кузова, навіть елементи графічного дизайну.

партнери https://avesauto.ua/

Контакти

Адреса

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Факс

8 (0432) 659571

E-mail

cto_avto-energy@ukr.net