Робочий час:

Пн - Пт: 8:30 18:30

Сб - Нед: вихідний

Адреса:

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Email: cto_avto-energy@ukr.net

Телефон:

+38 (067) 430 71 12

+38 (095) 275 71 12

  1. Головна
  2. Ремонт та заміна стартерів

Послуги СТО

Ремонт і заміна стартерів

Кожен автомобіль, незалежно від його класу і марки, володіє складною системою запуску. Складається вона з декількох механізмів - акумулятор, генератор, стартер. Найбільш часто виходить з ладу останній пристрій. Ремонт і заміна стартерів Вінниця - послуга, яка надається автовласникам на СТО Avto-Energy.

Стартер - механізм з розряду складних конструкцій, складовими якої є втягуюче та щіткове реле, редуктор, обгону муфта, якір, підшипники. Причинами виходу з ладу всіх цих деталей, в першу чергу, служить звичайний знос, коли «за плечима автомобіля» залишаються 300, а то і 500 тисяч кілометрів. Прискорюють знос стартера неправильні умови експлуатації. Наприклад, утримання ключа в повернутому режимі тривалий час, затяжна робота механізму, та таке інше.

Ремонт і заміна стартерів у Вінниці - послуга, яка передбачає цілий ряд різних робіт, що вимагає вузькоспеціалізованих знань, професійних навичок, спеціального обладнання. В спектр робіт входять: 

  • Діагностика стартера.

  • Демонтаж і монтаж механізму.

  • Перевірка на професійному стенді.

  • Заміна редуктора і втягуючого реле;

  • Заміна щіткового вузла, обгонів муфти;

  • Ремонт статора.

На СТО Авто-Енерджі кваліфіковані та досвідчені співробітники виконають якісно, ​​в найкоротші терміни, за доступною вартості ремонт стартера автомобіля будь-якої марки, класу, проведуть діагностику й заміну необхідних деталей.

Зняття та установка від 350 грн.
Ремонт і обслуговування 12 V (без запчастин) 250-400 грн.
Ремонт і обслуговування 24 V (без запчастин) 300-650 грн.

Контакти

Адреса

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Факс

8 (0432) 659571

E-mail

cto_avto-energy@ukr.net