Робочий час:

Пн - Пт: 8:30 18:30

Сб - Нед: вихідний

Адреса:

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Email: cto_avto-energy@ukr.net

Телефон:

+38 (067) 430 71 12

+38 (095) 275 71 12

Послуги СТО

Ремонт ходової системи

Будь який транспорт вимагає належного догляду. В іншому випадку це може спричинити серйозні наслідки не тільки для автомобіля. Невчасно проведені ремонтні заходи можуть призвести до порушення безпеки водія та пасажирів, що є неприпустимим фактом.

Щоб машина завжди була в порядку, довірити її технічне обслуговування краще професіоналам. Однією з найважливіших систем в автомобілі є ходова частина. Ремонт ходової системи Вінниця пропонує СТО Avto-Energy.

Конструктивно ходова система складається з декількох основних елементів. Це підвіска, колеса та шини. Вихід з ладу будь-якої складової тягне за собою миттєву ланцюгову реакцію. Можуть зламатися і інші деталі, що нерідко призводить до повної відмови всієї системи. Тому найбільш часто доводиться міняти підшипники, важелі, пильовики, сайлентблоки і сальники, та інші деталі. Ходова система має особливість - в неї входять кілька парних вузлів (наприклад, пара кульових опор, амортизаторів). Під час ремонту їх слід також змінювати парами.

Про порушення в роботі можуть свідчити сторонні стуки, зайва вібрація, інші ознаки. Більш точно визначити стан конструкції зможуть досвідчені майстри Avto-Energy. Вони проведуть ретельну діагностику і, встановивши причину поломки, швидко та якісно її усунуть. Ремонт ходової системи у Вінниці на Авто-Енерджі - краще рішення для швидкого та гарантовано якісного усунення всіх автопроблем.

Перевірка рівня і стану технічних рідин 210 грн.
Діагностика ходової (візуальний огляд) 250 грн.
Заміна маточини від 450 грн.
Заміна підшипника маточини від 450 грн.
Заміна стійок стабілізатора 150 грн.
Заміна амортизатора від 310 грн.
Заміна пружин амортизаторів 350 грн.
Зняття та установка підрамника 650 грн.
Заміна кульової опори від 310 грн
Заміна сайлентблока важеля від 450 грн.
Заміна сайлентблока підрамника від 450 грн.
Заміна втулки стабілізатора 150 грн.
Заміна ШРУС (гранати) від 450 грн.
Заміна опори передньої стійки від 450 грн.

Контакти

Адреса

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Факс

8 (0432) 659571

E-mail

cto_avto-energy@ukr.net