Робочий час:

Пн - Пт: 8:30 18:30

Сб - Нед: вихідний

Адреса:

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Email: cto_avto-energy@ukr.net

Телефон:

+38 (067) 430 71 12

+38 (095) 275 71 12

Послуги СТО

Кузовні роботи

Одним зі складних технологічних процесів на будь-якому із сервісних автоцентрів є кузовний ремонт. У нього входять як легке косметичне фарбування, так і цілий ряд робіт по витягуванню, відновленню цілісності, та таке інше. Усіх видів кузовні роботи Вінниця пропонуються сервісним центром Avto-Energy. Тут вмілі й досвідчені майстри-автомеханіки беруться за роботу будь-якої складності, виконують її гарантовано якісно, максимально швидко.

Якими бувають кузовні ремонтні роботи? Можна відзначити кілька основних: відновлення геометрії, рихтування, фарбування і полірування кузова автомобіля. Геометрія кузова як правило порушується при серйозних ДТП, аваріях. З усіх інших, це, мабуть, найбільш складний вид робіт - відновлення кузовний геометрії. За допомогою спеціального стапеля кузову повертаються заводські параметри, первозданні форми.

Кузовні роботи у Вінниці на СТО Авто-Енерджі проводяться незалежно від марки та класу автомобіля. Мастери сервіса дуже досвідчені,можливо найкращі у м.Вінниця не бояться труднощів і завжди доводять це на ділі, своєю якістю робіт. Навіть після самих руйнівних аварій, довіривши свою машину професіоналам, можна залишатися впевненим в максимальному відновленні її функціональності й зовнішньої естетичності.

Для фарбування і полірування кузова фахівці підбирають виключно якісні матеріали, щоб в подальшому не залишилося навіть маленького сліду від колишніх ушкоджень.

Всі види кузовних робіт за домовленістю

Контакти

Адреса

Україна, м. Вінниця,

вул. Енергетична, 6

Факс

8 (0432) 659571

E-mail

cto_avto-energy@ukr.net